KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13956247
nr 1395 6247
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerad, numrerad 14/100 32x24 cm, yttermått inklusive ram: 51x40 cm
Per-Olof Nilsson, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 maj 2021
kl 20:58:30
28/4 19:42:59
Per-Olof Nilsson
nr 1395 6247
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 3 maj 2021 |
| 28/4 19:42:59 | 1 | Vinnande bud |